Anaton Inova İşitme Cihazları

En üst kategoride bulunması gereken donanımlarla, en zor akustik ortamları rahatlatan gerekli fonksiyonlarla, ihtiyaçları karşılayan özelliklerle, algılamayı kolaylaştıran algoritmalarla ve beklenti ötesi çalışan sistemleri barındıran asil bir teknolojiden söz ediyoruz.

İster grup konuşmalarda ister bireysel aktivitelerde akustik performans sunan size özel bir teknoloji..

Anaton Lina İşitme Cihazları

Kulakta görünmeyen dip kanal cihazlardan, az görünen kulak arkası cihazlara kadar alternatif çeşitleriyle, işitme ve duyma dünyanızı yeniden dizayn edebilirsiniz.

Üstün teknolojik donanım ile çevrede var olan sesleri, melodileri ve insan konuşmalarını tanıyor ve bozulmaya yüz tutan beyinsel aktivitenin çalışmasına, seslerin tekrar işitilmesine ve duyulmasına katkıda bulunuyor.

Anaton Riva6 İşitme Cihazları

Bir işitme cihazından sadece sesi yükseltmesi beklenmez. Sesleri sadeleştiren, ayrıştıran, anlamayı kolaylaştıran ve zevkli bir ses de beklenir.

Anaton teknolojisi sadece bir işitme cihazı değil, aynı zamanda işitme ve duyma bilgisayarıdır, çünkü kullanıcının duyma ihtiyacına göre şekillenebilen ve üstün performanslarla donatılabilen bir yeteneğe sahiptir.